ТЕРЕБОВЛЯ

Історине містечко в Тернопільській області. Відоме з 1097. В 2016 визнано одним із переможців проекту «7 чудес України».

Що побачити?

Де попоїсти?

Де зупинитись?

ЕКСКУРСІЯ

Замов авторську екскурсію

від

150

Зателефонуй нам

+38 068 818 0278

Blog

29.03.2018

Туристична виставка Uitt’2018

Є чому радіти дорогі друзі і колеги!
Теребовля вперше представлена на Туристична виставка Uitt’2018!
“Ми пропонуємо нашим потенційним партнерам (турфірми та агенції) готові туристичні продукти, які є родзинкою Тернопілля. І знаєте, нашим “екскурсійним меню” не просто цікавляться, але й захоплюються” – каже директор Туристично-інформаційний центр м. Теребовля Степан Зелінський.

В так званому екскурсійному меню Теребовлі чітко представленні екскурсії старим містом, околицями Теребовлі, велоекскурсії, польоти на паратрайку, організація пікніку на замковійй горі і звичайно ж майстер-класи від Музею-майстерня у Теребовлі.
“Нам не дали навіть на трішки відійти від промо-стійки, питання за питанням, людям дійсно до вподоби сама ідея – не лишень оглянути старовинне місто, а навіть привезти з нього власноруч вироблений сувенір” – ділиться враженнями директор Музею-майстерня у Теребовлі Володимир Худий (Volodumur Xyduy) під час майстер-класу для відвідувачів міжнародної виставки.
Вже сьогодні 29-03-18 о 14-00 теребовлянці впевнено представлятимуть Теребовлю на окремій платформі за допомогою майстер-класу (а саме декоративний розпис на порцеляновому посуді).
Нагадаємо, переддень виставки, 27 березня, “Екскурсійне меню” Теребовлі було яскраво представлене на Travel Media HUB “7 причин відвідати Тернопілля у 2018 році”.

Без категорії

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *