ТЕРЕБОВЛЯ

Історине містечко в Тернопільській області. Відоме з 1097. В 2016 визнано одним із переможців проекту «7 чудес України».

Що побачити?

Де попоїсти?

Де зупинитись?

ЕКСКУРСІЯ

Замов авторську екскурсію

від

150

Зателефонуй нам

+38 068 818 0278

Сороцьке джерело

Сороцьке джерело — гідрологічна пам'ятка природи місцевого значення в Україні. Розташоване на території Теребовлянського району Тернопільської області, в селі Сороцьке.

Категорії:
Основна інформація
Сороцьке джерело — гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення в Україні. Розташоване на території Теребовлянського району Тернопільської області, в селі Сороцьке.

Площа — 0,02 га, статус отриманий у 1994 році Рішення Тернопільської обласної ради від 18.03.1994 року.

Джерельна вода має цілющі властивості. Незвична історія цього місця викликала великий інтерес до нього і паломництво християн.
Фахівці відзначають, що джерело в Сороцькому належить до лікувальних. Його сірководнева вода має цілющі властивості, тож її успішно застосовують у бальнеології. Дуже корисними є ванни, що знижують тиск, нормалізують обмін речовин і роботу нервової системи. Існує місцева легенда, що в 1949 році біля джерела являлася Богоматір. За 70 років сільська громада звела тут каплицю Божої Матері. Зараз до Сороцького джерела приїжджають по здоров’я – як фізичне, так і духовне.

Карта
Коментарі

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *