ТЕРЕБОВЛЯ

Історине містечко в Тернопільській області. Відоме з 1097. В 2016 визнано одним із переможців проекту «7 чудес України».

Що побачити?

Де попоїсти?

Де зупинитись?

ЕКСКУРСІЯ

Замов авторську екскурсію

від

150

Зателефонуй нам

+38 068 818 0278

Екскурсії

Знаменитий кар’єр теребовлянського червоного пісковику

Теребовлянський червоний пісковик видобувать ось уже як 700 років, цей камінь славиться і до сьогодні не тільки в Україні, але й у Європі, хоч найбільшого експорту наш пісковик набув у Китай та інші країни Азії наприкінці 19 століття.

Оглядові екскурсії «Стара Теребовля»

Теребовлянський замок за 1 годину

Під час екскурсії гості міста знайомляться із легендарними сторінками історії фортпосту Західної України та почуєте про теребовлянську “Жанна д’Арк”, яка зупинила турецьку навалу восени 1675 року. Ну і звичайно – панорама – усе місто як на долоні…

Старе і нове місто за 1,5 години

Маршрут: Церква св. Миколая 17ст. – ратуша 19ст.– костел кармелітів 1635р. – єдиний в Україні пам’ятник абітурієнту – Старий ринок (парк ім. Т.Шевченка)

Прогулянка Новим містом за 2,5 години

Маршрут: Парк Князя Василька – австрійський вокзал (1896р.) – костел св. Петра і Павла (1928р.) – ратуша (19ст.) – костел кармелітів (1635р.) – церква св.Миколая (17ст.)

Старе і Нове місто + замок за 3 години

За ці три години Ви співпереживатимете часи підйому і падіння славного Князівства Теребовлянського, польської колонізації, австрійського розв’язання прав та розквіту української мови і культури.

Супровід гіда-екскурсовода у Теребовлянському районі

Якщо Ви вже знаєте, що хочете побачити і про які місця чи пам’ятки хочете дізнатися, і маєте бажання підключити досвіченого гіда-екскурсовода до своєї поїздки – зверніться у туристично-інформаційний центр м. Теребовля заздалегідь, щоб Ваша подорож була максимально продумана та цікава.